Bērniem

Privātstundas bērniem sākot no 4 gadu vecuma

Kad macīties ?

Privātstundas bērniem sākot no 4 gadu vecuma nodrošinam mācību gada laikā un vasarā.

Mācību gada laikā strādājam, lai palīdzētu apgūt nepieciešamo vielu, atgūties pēc izlaistām skolas stundām, kā arī mācīties tāda līmeņa vielu, kuru mācību iestāde vēl nenodrošina.

Vasarā piedāvājam iespēju izmantot laiku lietderīgi, pilnveidojot svešvalodas zināšanas vai apgūstot pamatus vēl neapgūtā valodā. Piedāvājam nodarbības arī vairākiem bērniem vienlaicīgi, kāpēc gan nepieaicināt viņu rotaļubiedrus? Turklāt, kamēr bērni mācās, vecāki izbauda brīvo laiku!

Mācību process

Mācību materiāli, kas nepieciešami nodarbību norisei ir iekļauti pakalpojuma cenā. Ja nepieciešama palīdzība ar skolas uzdevumiem, apmācībā integrējam arī bērna skolā izmantoto mācību līdzekli.

Lai Jūsu bērnam nodrošinātu visērtāko mācību vietu un Jums sirdsmieru, mēs atbrauksim pie Jums uz mājām Jums ērtā laikā.

Kam mācīties ?

Mūsu skolotājas ir kvalificētas darbam ar dažādiem valodu apguves līmeņiem gan ar pieaugušajiem, gan bērniem, tādēļ apdomājiet arī savu dalību.

Cenas

Tā kā cenas ir atkarīgas no izvēlētās valodas, priekšzināšanu līmeņa, u.c. faktoriem, par cenām lūdzam sazināties individuāli.