Bērniem

Valodu apmācības PII

Ko mēs piedāvājam ?

Apmācības pēc mūsu programmas

Apmācību pēc mūsu izstrādātas un Izglītības ministrijas Izglītības kvalitātes dienestā apstiprinātas mācību programmas, kuras mērķis ir mācīt bērniem svešvalodu, turklāt viņus vispusīgi attīstot un veidojot pozitīvu attieksmi pret svešvalodām un citām kultūrām kopumā.

Skolotājas ar nepieciešamo kvalifikāciju

Pieredzi darbā ar bērniem, augstu atbildības sajūtu pret darāmo darbu un sirsnīgu attieksmi pret bērniem.

Daudzveidīgu materiālu izmantošana nodarbībās

Kas koncentrē bērnu uzmanību uz apgūstamo. Lielākais uzsvars ir uz dziesmiņām, kuras satur spēļu elementus, vārdu krājumu un izteicienus.

Drukāti mācību materiāli

Mapi ar drukātiem mācību materiāliem, kura regulāri tiek papildināta – bērni šo mapi krāsojot, nostiprina nodarbībās apgūto, kā arī Jums būs iespēja saņemt elektroniski pieejamus mācību materiālus.

Iespēja mācīties svešvalodu

Iespēju bērnam mācīties svešvalodu bez nepieciešamības izbrīvēt laiku viņa vešanai uz atsevišķām telpām, jo apmācības notiek bērna apmeklētajā dārziņā.

Individuāla pieeja

Individuālu pieeju – katram vecākam ir iespēja saņemt informāciju par sava bērna progresu nodarbībās, ieteikumus un padomus mācībām ārpus nodarbību laika.

Svešvalodu nodarbības bērniem viņu apmeklētā dārziņa telpās!

Tās ir 30 minūtes garas nodarbības 2 reizes nedēļā, kurās Jūsu bērns apgūst svešvalodu ar dziesmu, pasaku, spēļu, u.c. bērnus uzrunājošu metožu palīdzību.

Kā pieteikt nodarbības dārziņa telpā ?

Aicinam vecākus vai pirmsskolas iestāžu darbiniekus sazināties ar mums par svešvalodu apmācībām Jūsu iestādē, lai varam laicīgi saplānot mācību procesu un izvēlēties nodarbībām ērtākās dienas un laikus.

Atsauksmes

  • Gribēju teikt lielu PALDIES par jaukajām angļu valodas nodarbībām, Ketija ir sajūsmā, un saka, ka angļu valoda viņai ļoti patīk! Mājās tiek nemitīgi atkārtots tas, kas angļu valodas nodarbībās ir apgūts!
  • Katrīna katru reizi, kad ir bijusi nodarbība nāk mājās vai jau dārziņā atskaņo jaunapgūto - vai tas ir I love you ar visām kustībām, vai Skeleton vai Mother, Father, Sister, little brother- bet ir pilnīgi skaidrs- viņa ar prieku apgūst angļu valodu.
  • Ērika parasti, ja pēc nodarbības uzjautā, ko viņa ir apguvusi, nestāsta, bet pēdējā laikā arvien biežāk, dzied dažādas angļu valodā apgutas dziesmas (protams to viņa dara tikai tad kad vēlas, nevis tad kad kāds paprasa, lai nodzied), kā arī jūtu ka viņai sāk rasties interese par apgutajiem vārdiem, jo Ērika ar vien biežāk sāk jautāt, kā piemēram kāds konkrēts vārds nozīmē angliski.
  • Paldies par ieguldīto darbu mana bērna valodas apmācībā. Laura ir sākusi runāt angļu valodā. Manam bērnam ļoti patīk dzejolīši angļu valodā tos viņa dzied un labāk apgūst valodu.
  • Paldies, Baiba, par visu ieguldīto laiku un pūlēm!  Mans dēls iet uz skolu ar daudz lielāku valodu handikapu kā jebkurš no mums bērnībā!
  • Liels paldies arī Jums par ieguldīto darbu un pacietību! Manuprāt, rezultāts ir ļoti labs un es ļoti ceru, ka arī nākamgad Jūs turpināsiet darbu mūsu bērnu dārzā, lai arī mazos brāļus un māsas varam «nosūtīt» pie Jums.
  • Paldies, par ieguldīto darbu! Evija tiešām ļoti labi ir pilnveidojusi savas zināšanas angļu valodā, turpināsim mācīties un paldies par materiāliem!